Kasutustingimused    

Üldsätted

Käesolevad üldised kasutustingimused kehtivad Sinikirja OÜ (edaspidi Müüja), registreerimiskood 12337319, ja Sinikirja OÜ e-poe kliendi (edaspidi Klient) vahel. Üldised kasutustingimused on kooskôlas Eesti Vabariigi kehtivate ôigusnormidega.

Müüjal on ôigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused Sinikirja OÜ e-poe kasutustingimustes. Kui Klient esitas tellimuse enne tingimuste muudatuste jôustusmist, kohaldatakse Kliendi ja Müüja ôigussuhtele tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi.

Esitades tellimuse Sinikirja OÜ e-poes, kinnitab Klient, et on tutvunud kasutustingimustega ning on nendega nôus.

Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhindutakse Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning poolte vahelisi suhteid reguleerivatest ôigusaktidest.

Tellimuse esitamine

Tellimusi saab Sinikirja e-poes esitada püsikliendi vôi külalisena.

Klient valib e-poest välja soovitud kaubad ja lisab ostukorvi.

Klient valib tellimuse kohaletoimetamise viisi ja koha.

Klient kinnitab ostukorvi ja tasub kauba eest arve alusel pangaülekandega. Kôik hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu. Kliendile saadetakse e-kirjaga tellimuse kinnitus ning teade pangaülekande andmetega.

Juhul, kui tellimuse eest ei ole 14 kalendripäeva jooksul Sinikirja OÜ pangakontole summat laekunud, loetakse tellimus tühistatuks.

Kauba kättesaamine 

Kaupa saab tellida SmartPOSTi vôi Omniva pakiautomaati, kasutada Omniva kullerteenust vôi tulla ise järele. Postikulude hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.

Tellimuse puhul kogusummas vähemalt 150.- eur on kauba kohaletoimetamine tasuta.  

Kaubale saab ise järele tulla Tallinna, eelnevalt telefoni vôi e-kirja teel kokku leppides.

Juhul, kui Klient avastab kauba kättesaamisel, et talle on saadetud vale vôi defektne kaup vôi kaup ei jôua Kliendini heas seisukorras, tuleb sellest koheselt teavitada Sinikirja OÜ-d.

Tarneaeg Eesti siseselt 2-5 tööpäeva.

Tagastamine ja garantii

Kliendil on ôigus tellitud kaubad 14 päeva jooksul vahetada vôi tagastada, kui see mingi pôhjusel ei sobi. Tagastatav toode peab olema kasutamata ja korralikult pakitud.

Toote tagastamise puhul saadab Klient enne toote postitamist teavituse sinikirja@sinikirja.ee, milles on märgitud tellija nimi, tagastatava toote nimi/kood, tagastamise pôhjus ja arveldusarve number tagastatava summa jaoks.  

Raha tagastatud kauba eest kantakse Kliendi arveldusarvele 7 tööpäeva jooksul peale tagastatud kauba tagasi jôudmist. Kauba saatekulu ja tagasisaatmise kulu tagastamisele ei kuulu.

Müüja ei vastuta tellitud kauba mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest.

Privaatsus

Kôiki Kliendi poolt Sinikirja OÜ-le edastatud andmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja vajadusel täiendava informatsiooni andmiseks. Sinikirja OÜ kinnitab, et kôiki Kliendi poolt avaldatud andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning ei avaldata kolmandale osapoolele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.  


Ülesse